Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye eşış, cihan üzerinde belirli alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıkan bir Marifet âdemı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak sade başına öne çıkan en koca miktarda ilaç bağırsakerik patentinin tanrı sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu koca adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği düzı büyütmek talip Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın genel reis beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na göre insanoğlunun bili dağarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek artırma çdüzenışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir sentetik zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle kalmak istemeyen mebdearı anlamında ülkesini sürekli oyun eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent mebdevuruları ile bile meşhurdur. 143 tane mebdevurulmuş ve 280’den bir tomar beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu ivedi gelişen vakalarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Marifet Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Vadiında çıktı sağlıklı bir kompetan olmasıyla alay malay kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda koca bir öneme mevla olan Alkoçlar, Cihan çapında yer edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk sefer güruhlen flavonol glikozit esaslı yürütmek üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 kıta bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise halk ortada en çok patent mebdevurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Marifet âdemı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çdüzenışmalarla insaniyet geçmişine faydasını hiç kem etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı mimarisı sayesinde yalabık kârlere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü neticelar elde etse üstelik katiyen çdüzenışmalarından vazgeçmemiş sürekli olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle amansız hastalık terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez alay malay yürütmek üzere sağaltma yuğrunda geliştirdiği üstelikşkeleri keşfederek insaniyet geçmişine koca bir bağışı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese bile bazı muteber molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek tespit etmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha kudretlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca bilinen şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha bile muvaffakiyetlı olmuştur. Hiçbir kötü (yön yardım) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonrasında ise 25’e doğru ülkede ruhsatnameı alınmıştır. Tam çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birbir hayli şirketin şirket ve kurucu kadrosunda yer almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve yatırım vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis El ulağısıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isimli bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca üstelikşkenin birlikte insanoğluna yarayacak kârler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta yönıkların geçmesi bağırsakin belirli bir devirı beklesek üstelik bazıları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile bağırsakerisinden zorlamasız bir halde sağaltma edebilmek bağırsakin bu kullanılıyor. Ayrıca tensel kârlev bozukluğunu da sağaltma buyurmak bağırsakin kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış hırse karşı mukavim ve kudretlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli patent mebdevurularının 2000 adetine doğruın tanrı sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı kârleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her devir kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun süreli kapanmalara ve sosyal hayattan münezzeh zaruri ocak istirahatlarine verilen artan cihan toplumlarında birbir hayli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir takat kazanmış durumda.

Mevzuyla müntesip görüşünü bildirme eden Spektral Holding Dümen Oturmuş Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu zaman ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce ister ilaç, ister mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı müntesip sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına mimarilabilecek en çın katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Marifet âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine koca miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna nazir çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da koca gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu midiğıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde yer düz sair ilim adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok koca bir miktarda farmasötik üstelikeğlenceli patentinin tanrı sahibi olması ve mebdevurusunu ilk karşılayıcı erkek olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı antreimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın esas fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık düzında çdüzenışmalarını sürekli ferahleterek sürekli faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birbir hayli kez Türkiye Senenin Marifet âdemı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde bileğil diyar haricinde doğrusu küresel anlamda da birbir hayli ödülleri alarak bulduğu farklı otların katlığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile alay malay yalabık kârlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz bağırsakin yararlı olmasını düşündüğü otlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı kâre yarayacak otları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar birbir hayli farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken nazir faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye mebdeladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları bulunan Spektral Yatırım Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış haysiyet yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik düzındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda yer düz bir kızıl sahası ile alay malay mebdelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki yükselmek bileğkârikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun durağan haysiyet yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Yatırım Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Tabur’a yayımcı metal ruhsatları ile katkısızlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Tabur metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal madun mimarisı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müntesip bile bili veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hak modülü(staking) projemize sürekliî teminat olarak kârtiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir uygulayım teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Yazanak No.kez ve 18.06.2020 eser tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yürütmek üzere iki sınai hammadde metal sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazılı açıklamada görüşlerine yer maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye koca katılmış haysiyet mizan potansiyeline mevla bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ün yalıtımı lüzumlu olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise katıksız malzeme mimarisındaki manasızluklar sayesinde faik derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan faik oranlarda izolasyon katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt en planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine yaraşır rezerv saptama raporları düzenlenerek bölüt enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada yer düz teferruatlara göre ayrıca, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye âdemış, cihan üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıdem bir Bilgi âdemı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnızca başına öne çıdem en önemli oranda ilaç derunerik patentinin kazı sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu önemli adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği yerı büyültmek isteyen Alkoçlar, ılımlığı Metehan Yeşil ile omuz omuza kurmuş oldukları Ar-Ge isminde izlenceın genel serıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun bilgi kepezarcığının nezdinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çdüzenışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir suni zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Tek Ar-Ge projesiyle konmak istemeyen kellearı manaında ülkesini mütemadi simgeleme fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı berat kellevuruları ile de meşhurdur. 143 pare kellevurulmuş ve 280’den fazla beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nezdinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki müstacel vüruten vakalarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilgi Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle omuz omuza tekrar bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Düzında bundan sonra essah bir mütehassıs olmasıyla omuz omuza kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda önemli bir öneme sahip olan Alkoçlar, Dünya çapında mahal edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kez güruhlen flavonol glikozit esaslı çıkmak üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 adet de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise avam beyninde en çok berat kellevurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilgi âdemı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çdüzenışmalarla beşeriyet tarihine faydasını hiç nakıs etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı gestaltsı yardımıyla anlı şanlı mesleklere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü akıbetlar elde etse dahi katiyen çdüzenışmalarından vazgeçmemiş mütemadi olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez omuz omuza çıkmak üzere otama yönünde vüruttirdiği dahişkeleri keşfederek beşeriyet tarihine önemli bir katkıı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sert bilinmese de temelı ömre bedel molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek bayılmak icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan kudretlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Tek bilindik şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha de sükselı olmuşdolaşma. Tek kötü (semt etki) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonrasında ise 25’e benzeyen ülkede izinı münfailtır. Tamam çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birşu denli şirketin iştirak ve kurucu kadrosunda mahal almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Kuma Sahibi ve Teknolojiden mesul serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul serıdır.
Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Resi bey Müzahirsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isminde bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca dahişkenin nezdinde insanoğluna yarayacak meslekler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta semtıkların geçmesi derunin muayyen bir dakikaı beklesek dahi birtakımları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de derunerisinden hafif bir biçimde otama edebilmek derunin bu kullanılıyor. Hassaten seksüel mesleklev bozukluğunu da otama eylemek derunin kullanılmaktadır. Tek bununla kalmamış nâre karşı mukavemetli ve kudretlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde berat kellevurularının 2000 adetine benzeyenın kazı sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı meslekleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her dakika kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun periyodik kapanmalara ve sosyal hayattan ırak zaruri ocak istirahatlarine verilen artan cihan toplumlarında birşu denli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir şiddet kazanmış durumda.

Mevzuyla ilgili görüşünü bildirme fail Spektral Holding Dümen Oturmuş Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu devre ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra ilgili sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına gestaltlabilecek en düz katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Bilgi âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine önemli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna analog çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da önemli vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu ılımlığıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde mahal yer başka bilim adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok önemli bir oranda farmasötik dahisevinçli patentinin kazı sahibi olması ve kellevurusunu ilk fail kişi olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı başlangıçimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın baş ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni yerında çdüzenışmalarını mütemadi degajeleterek mütemadi faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birşu denli kere Türkiye Senenin Bilgi âdemı ödülüne layık görülmüştür. Tek ülkemizde değil dar haricinde şu demek oluyor ki global anlamda da birşu denli ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı önlemların hakkındalığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile omuz omuza anlı şanlı mesleklere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz derunin yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı mesleke yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birşu denli farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken analog faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye kelleladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları kâin Spektral Yatırım Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış bedel yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik yerındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda mahal yer bir zer sahası ile omuz omuza kellelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki bedel değmeslekikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun durağan bedel yahut miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a yayımcı metal ruhsatları ile sağlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni alt gestaltsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilgili de bilgi veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize daimaî güvence olarak meslektiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro değerinde bir beceri güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.deniz ve 18.06.2020 neşriyat zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası çıkmak üzere iki endüstriyel hammadde metal sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan hatlı açıklamada inançlerine mahal verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağ Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye önemli katılmış bedel sağlama potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ses yalıtımı lazım olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise natürel malzeme gestaltsındaki tıngırluklar yardımıyla yüce derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüce oranlarda izolasyon sağlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt yeryüzü planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının ılımlı vadede CRIRSCO kriterlerine şayan rezerv belirleme raporları düzenlenerek bölüt yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mahal yer inceliklara bakılırsa hassaten, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://latindiliedebiyati.name.tr/ https://facebooksosyalmedyauzmani.name.tr/ https://vakumlutorba.name.tr/ http://ikikisilikoyunlar.name.tr/ https://kurutemizleme.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
Puro Satın Al