MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine sürat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı ağız ağıza alınlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden dayalı bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat yapan uygulama jurnal yüzlerce vakit dinlenerek önem sebebiyleünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından binalarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde il dışında yaşayan yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak il dışında bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi binayor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey gır ettiriyor. Eserin bu denli koygun olduğu bilinmiş olduğu kucakin uygulama ve vesair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya tutmak isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça gır ettiren uygulama elhak görülmeye boy bos. İnternet sitesi ağız ağıza taşınabilir uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği kucakin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi baki vüruttirilmekte ve kullanıma henüz normal bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan neva sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en oflaz şekilde oyun edilmeye çallıkışılmaktadır.

Devir içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce isim hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en oflaz şekilde faydalanmaktadır. Zati uygulama marketlerden baktığınız çağ uygulamanın puanının ve indirilme nispetının ne denli şiddetli bulunduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında elhak yalabık bir iş çıharemp insanlara en oflaz şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur