Hareketli ödeme sistemi, bitiren gruplarının alışdoneş tahsilatlarını GSM operatörleri sebebiyle gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme akçe sistemi ile Ödeme etkili olmak talip kişiler, Ödeme esnasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip alışdoneş emeklemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme sebebiyle bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı yazı bakiyesi ise krediden düşüş konstrüksiyonlır. Bunun yerı nöbet iş yerlerinde tercih edilip kullanılan mobil ödeme sistemi, temassız pozlar sebebiyle de gerçekleştirilebilir. Bu emeklemde mobil temassız ödeme ve NFC özelliği örtüsüz bulunan saygınlık kartları ara buluculığı sebebiyle olur.

Hareketli Ödeme Sistemi sebebiyle Satımlarda Geriış Yakalama
E-tecim ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri makul bir oranda kişilere seslenme eder. İşletme yerlerinin garaz kitlelerinden bulunan bitiren gruplarının alışdoneş alışdemeviklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı bitiren gruplarının saygınlık ve vezneci kartpostalı yöntemi ile alışdoneş yapmayı tercih ederken saygınlık kartpostalı ve vezneci kartpostalı sıfır kişiler ise genel olarak bapda ödeme, havale/ EFT yahut mobil ödeme bozdurma yöntemi gibi seçenekleri tercih ederek alışdoneş yamayı tercih eder.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya mirladığından itibaren bu sistemi kullanan çok lüks isim ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel mağaza yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini tercih ederken kimisı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini giymek ister. Yani kısaca bahsetmek icabında mobil ödeme sistemi arz düz e- tecim şirket yerleri ulaştığı garaz kitleye bir yeni grup daha eklemeyi nailtır. Bu da işletme yerlerinin satılarında peşış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde mobil ödeme bozumu sistemine arz vererek, garaz kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satılarınızda daha çok peşış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma