OKX, kullanıcı deneyimi, varlık eminği, hareketli aplikasyon ve canlı destek deneyimi olan en güvenilen kripto borsaları beyninde görev hileır. Kullanıcı problemlerini çözmeye odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren borsa, canlı destek sayfası üzerinden 7/24 kullanıcı problemlerini çözer. Düzenek başarımı açısından son had uz bir ortam olan OKEX, bu özelliği yardımıyla piyasanın müteharrik olduğu dönemlerde üstelik herhangi bir donma yaşamaz. OKX güvenilen mi? sorusuna yanıt olabilecek hareketli uygulaması ile de kullanıcılarını destekleyen ortam, emniyet katmanları ile kullanıcılarını destekler. OKX’e kayıt olan kullanıcılar, sistemi tam olarak kullanabilmek ciğerin hüviyet doğrulaması üretmek zorundadır. AML politikalarına göre aksiyon fail borsa, canlılık gösterdiği ülkelerin kanunlarına yönlü şekilde aksiyon eder. OKX kripto borsası güvenilen bir borsadır. Çoklu gönül desteği sunması yardımıyla biraşırı ülkeden yatırımcının kolayca kullanabilmesi, platformun güvenilen bir meydan olduğunu gösterir. Tarafsız kripto finans borsaları derecelendirme platformu cer.live OKX değerlendirme raporlarında A emniyet sertifikasına malik, penetrasyon testi, fonların hunıtlanması ve yanılgı ödülü kategorilerinde muvaffakiyetlı bir isim olarak değerlendirilir.

OKX Türkiye’de Legal mı? OKEx (OKX), toptan ölçekte canlılık gösteren bir kripto finans borsasıdır. Faaliyette olduğu tüm ülkelerde ülkelerin kanunlarına yönlü şekilde aksiyon etmektedir. Türkiye’de de çok sayıda kullanıcısı bulunan borsa, kullanıcılarının tam olarak prosedür yapabilmeleri ciğerin hüviyet doğrulaması şenseı koymaktadır. KYC doğrulaması yapmayan kullanıcılar, günlük çilk teşrin limiti ve finans yatırma kısıtlaması ile karşı karşıtya kalmaktadır. OKEx’e Hüviyet Bilgilerini çevirmek Muteber mi? Hüviyet doğrulaması, sayısal biraşırı uygulamada istenen bir şeydir. Bankalarda, Forex piyasalarında ve güvenilen kripto finans borsalarında bu şense aranmaktadır. KYC doğrulaması istenmesinin kök sebebi; leke finans aklama ve yıldırıü finanse ika suçları ile mücadele buyurmak ve kullanıcı varlıklarını güvence şeşna buyurmak amacıyladır. OKX Hüviyet Bilgilerini Paylaşır mı? Hüviyet detayları yani ferdî veriler, OKEx aracılığıyla özel olarak saklanmaktadır. Üçüncü şahıslarla paylaşılması durumu güfte konusu değildir. Fakat müddeiumumilik kararı ile incelenmeye hileınması gereken kişilerin detayları, OKEx aracılığıyla sadece müteallik birimlerle paylaşılabilmektedir.

Bitcoin’in öncülük etmiş olduğu kripto paralar, 2009 seneından beri internet teknolojisinin yenilikçi bir uygulaması olarak önemli bir büyüme büküm ettiler. Hasetmüzde, cihan çapında onlarca ülkede milyonlarca Bitcoin ve diğer sayısal varlık kullanıcısı bulunmaktadır. Temelde yatan Bitcoin çışitalı blok zinciri teknolojisi topluma çok cesim katkı sağlamıştır. Çok sayıda ünlü kişi Bitcoin’in internetin icadı ile aynı önemde olduğunu düşünmektedir. Aynı kişilerin cesim bir kısmı Bitcoin ve temelindeki blok zinciri teknolojisinin “para internet”inin temelini oluşturduğunu ve kürevi para sistemini yeniden kurma ika potansiyeline malik olduğunu düşünmektedir.

OKX olarak blok zinciri teknolojisinin, alım-satım teamüllemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına, verimliliği arttıracağına ve kürevi ekonomi üzerinde önemli bir etkiye malik olacağına itikatıyoruz. İnovasyonlarımızı kalmak, jüpiter deneyimi meydanında kendimizi imar etmek ve dünyayı değteamültirecek şeyler mirarmak ciğerin çhileışıyoruz.

Teknolojilerimiz
Güvenlik daima önceliğimizdir. OKX, GSLB’yi, dağıtılmış sunucu kümelerini ve henüz biraşırı vürutmiş teknolojiyi kullanarak; web arayüzü ve hareketli aplikasyon marifetiyle sayısal varlık teamüllemleri ciğerin emniyetli, istikrarlı ve güvenilen bir ortam sağlamlar. Başkaca, sektördeki en uz hile-sat deneyimini tutmak ciğerin müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine göre ürünler yaratıyor ve vüruttiriyoruz.

okex kayıt