OKX, kullanıcı deneyimi, varlık emniyetliği, hareketli yürütüm ve canlı takviye deneyimi olan en muteber kripto borsaları beyninde alan allıkır. Kullanıcı problemlerini çözmeye odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren borsa, canlı takviye sayfası üzerinden 7/24 kullanıcı problemlerini çözer. Yöntem başarımı açısından son denli uygun bir platform olan OKEX, bu özelliği sayesinde piyasanın canlı olduğu dönemlerde bile rastgele bir donma evetşamaz. OKX muteber mi? sorusuna karşılık olabilecek hareketli uygulaması ile de kullanıcılarını destekleyen platform, güvenlik katmanları ile kullanıcılarını destekler. OKX’e araç olan kullanıcılar, sistemi tam olarak kullanabilmek kucakin kimlik belgesi doğrulaması yapmak zorundadır. AML politikalarına nazaran davranış fail borsa, çalışkanlık gösterdiği ülkelerin seçimına yaraşır şekilde davranış değer. OKX kripto borsası muteber bir borsadır. Çoklu zeban desteği sunması sayesinde biraşkın ülkeden yatırımcının kolayca kullanabilmesi, platformun muteber bir meydan bulunduğunu gösterir. Tarafsız kripto dünyalık borsaları derecelendirme platformu cer.live OKX kıymetlendirme raporlarında A güvenlik sertifikasına sahip, penetrasyon testi, fonların kanıtlanması ve yanılgı ödülü kategorilerinde muvaffakiyetlı bir kişi olarak değerlendirilir.

OKX Türkiye’de Meşru mı? OKEx (OKX), toptan ölçekte çalışkanlık gösteren bir kripto dünyalık borsasıdır. Faaliyette olduğu tüm ülkelerde ülkelerin seçimına yaraşır şekilde davranış etmektedir. Türkiye’de de çok sayıda kullanıcısı kâin borsa, kullanıcılarının tam olarak iş yapabilmeleri kucakin kimlik belgesi doğrulaması şartı koymaktadır. KYC doğrulaması yapmayan kullanıcılar, günce çekim limiti ve dünyalık yatırma kısıtlaması ile karşı huzurya kalmaktadır. OKEx’e Kimlik Bilgilerini Uzatmak Emniyetli mi? Kimlik doğrulaması, dijital biraşkın uygulamada istenen bir şeydir. Bankalarda, Forex piyasalarında ve muteber kripto dünyalık borsalarında bu şart aranmaktadır. KYC doğrulaması istenmesinin kök nedeni; kara dünyalık aklama ve yıldırıü akçalanmış etme taksiratı ile savaş buyurmak ve kullanıcı varlıklarını güvence altına koymak amacıyladır. OKX Kimlik Bilgilerini Paylaşır mı? Kimlik detayları şu demek oluyor ki şahsi veriler, OKEx aracılığıyla özel olarak saklanmaktadır. Üçüncü şbedduaıslarla paylaşılması durumu sözcük konusu değildir. Fakat savcılık hükümı ile incelenmeye allıkınması müstelzim kişilerin detayları, OKEx aracılığıyla sadece müteallik birimlerle paylaşılabilmektedir.

Bitcoin’in öncülük ettiği kripto paralar, 2009 seneından beri internet teknolojisinin teceddütçi bir uygulaması olarak önemli bir büyüme bitirme ettiler. Günümüzde, dünya çapında onlarca ülkede milyonlarca Bitcoin ve gayrı dijital varlık kullanıcısı bulunmaktadır. Temelde yatan Bitcoin çışitalı blok zinciri teknolojisi topluma çok kocaman katkı elde etmiştır. Çok sayıda ünlü şahıs Bitcoin’in internetin icadı ile aynı önemde bulunduğunu düşünmektedir. Aynı kişilerin kocaman bir kısmı Bitcoin ve temelindeki blok zinciri teknolojisinin “para internet”inin temelini oluşturduğunu ve global para sistemini baştan inşa etme potansiyeline sahip bulunduğunu düşünmektedir.

OKX olarak blok zinciri teknolojisinin, gelgel-satım fiillemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına, verimliliği arttıracağına ve global ekonomi üzerinde önemli bir etkiye sahip olacağına itikatıyoruz. İnovasyonlarımızı devam etmek, jüpiter deneyimi meydanında kendimizi imar etmek ve dünyayı değfiiltirecek şeyler saksıarmak kucakin çallıkışıyoruz.

Teknolojilerimiz
Güvenlik baştan sona önceliğimizdir. OKX, GSLB’yi, dağıtılmış anonsör kümelerini ve henüz biraşkın vürutmiş teknolojiyi kullanarak; web arayüzü ve hareketli yürütüm eliyle dijital varlık fiillemleri kucakin emniyetli, istikrarlı ve muteber bir hava esenlar. Hatta, sektördeki en uygun allık-sat deneyimini tutmak kucakin müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine nazaran ürünler yaratıyor ve vüruttiriyoruz.

okex kayıt