Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada durum almasının en önemli nedenlerinden biri kredi ile (UC yöntemiyle) künde zarfında düzenışbilgiş gestaltlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle künde kucakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışbilgiş yetişmek kucakin oyuna online yöntemlerle kredi yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile düzenışbilgiş yetişmek o derece amelî değildir. Çünkü bu emeklemler dolar kuru üzerinden işlem gestaltldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok ali oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek kucakin evet da oyunda henüz okkalı silah gücü kabil hilelere servurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin kucakine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini çekmece ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri kucakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler kucakin oyunu henüz yararlı oynamanızı katkısızlayacak fakat memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere durum mevdutir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere de durum mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına niye olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi kucakerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular künde içerisinde durum saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine servurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Desise zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değemektirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada durum saha UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu kucakin kucakine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok dikkat gharabelik ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta künde gestaltmcıları tarafından turnuvalar esnasında birlik oyuncuların nerede olduklarını seyircilere izhar etmek kucakin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler tarafından bu mekanizma hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya serlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak kucakin sabah akşam yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi kucakin her bugün bir suret bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında durum saha duvarların arkasını rüyet özelliğine iye olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında veya oyunda durum saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu tertip yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz hakkındasında sizi kuvvetlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot uslu kelime kabil görünse de esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, amaç fethetmek veya bir nesneyi nişan fethetmek manaına gelirken Bot kelimesi, bir emekin kendiliğinden olarak gestaltlması manaına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ahiz manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al