Üçbaşak Kültür, ekincilik makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri derunin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına elverişli olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Iyi aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz platformını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel ekincilik hayata geçirmeye başladı ancak hasetmüzde toplumun sadece çok bayağı bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını hakkındalayacak tarımsal üretimle meslekmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit istek ve ekincilik kolünün giderek çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuşdolaşma. Teknoloji ile müşterek gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri üzere ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak farklılıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Başkaca sadece ekincilik kolü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile giderek artmaktadır.

Üçbaşak Kültür , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve faziletli üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en bol hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile devim bilimi ve ağırlü insanoğlu deposuna sahip olan Üçbaşak Kültür, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma paha sağlayıcı Üçbaşak Kültür; tombul Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını daimî yükseltmektedir. Kalıcı tekâmül ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üçbaşak Kültür ürünlerinin hem emlak içinde hem bile emlak haricinde güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Kültür, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçbaşak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin elverişli ve muvazeneli bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi ehliyetli ve rast bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile fuzuli basma kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve feyizli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde daha az efor kullanma ederek çok daha esenlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası yardımıyla çok daha esenlıklı lafır ve toprağınızdan daha lüks ürün ve göveri elde etmenize yardımcı evet.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması derunin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha feyizli bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en makro gereksinimlerı olan besin maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı dair çok önemli ve ilgi edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha feyizli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Kültür olarak bir sair ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine yüklenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden yüklenmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da celi bir hendek haksına ayrılmak derunin münteşir olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile müşterek bir malzemeyi yere itmeden yüklenmek mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden yüklenmek derunin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek haksı üzere alanlara ayrılmak derunin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli kayırıcı yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıkadınlabilir bir bandajlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğaksiyontirilebilir ve birokkalı ağababaşmanla da ferahletilebilir. Asıl birlikteşenler ekseriya hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik hamallara bakarak oranla bağan maliyetleri ve çok uygunlükleri bile kayırıcı yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör kayırıcı yükleyiciler derunin tercih edilebilecek birokkalı üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem paha hem bile kalite olarak avantaj esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Kültür makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden Üçbaşak Kültür’ın kayırıcı yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek veri sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin cem ve balyalama aksiyonlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu konstrüksiyonlması aksiyonlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçbaşak Kültür olarak Ot Icma Tırmıkları da ekincilik makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Olta katışık makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi esnasında iş yükünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında ilgi etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine ilgi edilmediği gün efsaneviın sütü ve etinden semere düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak beslengi esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim tüm besinleri yekta seferde alabilir ve daha bol beslenebilir. Olta karmanın konstrüksiyonlması efsaneviın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek daha bol beslenmesine böylece daha lüks semere almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile müşterek Olta Muhtelit Makinaları da Üçbaşak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Kültür olarak darulama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu üzere en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçünlü) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi konstrüksiyonsı gönç ve feyizli bir tarımsal üretim derunin makro avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı derunin önemli bir köprü aksiyonlevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha bol durumlara gelmesi derunin tarımsal ihracat noktasında Üçbaşak Kültür olarak tüm çdüzenışanlarımızın ulamasıyla müşterek
Üçbaşak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/